↑ Powrót do Udostępnianie

Filie

Wczytywanie map...

Wczytywanie

Filia Nr 1

Filia nr 1 dla dzieci NAD SKAŁĄ,
Starachowice ul. Staszica 9

Miejska Biblioteka Publiczna ‘’Nad Skałą’’ Filia nr 1 jest biblioteką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy szeroką działalność informacyjną i kulturalną. Współpracujemy z przedszkolami, szkołami a także ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym. Organizujemy różne imprezy dla dzieci związane z rocznicami literackimi i porami roku. Stałymi formami pracy są lekcje biblioteczne ‘’Z lekturą na wesoło’’ (po telefonicznym …

Więcej »

Filia Nr 5

Filia nr 5 dla dzieci PLASTUŚ,
Starachowice ul. Żeromskiego 8

Miejska Biblioteka Publiczna ‘’Plastuś’’ Filia nr 5 jest biblioteką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. Współpracujemy z przedszkolami i szkołami w zakresie lekcji bibliotecznych.
W każdy poniedziałek od 16.00 do 17.00 prowadzimy zajęcia plastyczne połączone z czytaniem bajek. Organizujemy różne imprezy dla dzieci związane z rocznicami literackimi i porami roku. W czasie …

Więcej »

Filia Nr 6

Filia nr 6 dla dorosłych NAD SKAŁĄ,
Starachowice ul. Staszica 9

Biblioteka „Nad Skałą” Filia nr 6 oferuje literaturę piękną, popularnonaukową i naukową dla dorosłych. Na bieżąco uzupełniamy nowości wydawnicze.

Prenumerujemy następujące czasopisma : Gazeta Starachowicka, Gazeta Wyborcza, Polityka, Radostowa, Tygodnik Angora, Zwierciadło.

Biblioteka posiada nowoczesne KSERO

Dysponujemy 1 nowym komputerem ze stałym łączem internetowym.

INTERNET – DRUKARKA – KSERO        …

Więcej »

Filia Nr 7

Filia nr 7,
Starachowice ul. Radomska 21

Biblioteka dla dorosłych Filia nr 7 oferuje literaturę piękną, bogaty wybór literatury popularnonaukowej i naukowej na poziomie uczniów szkół średnich oraz wyższych.  Posiada dużą ilość lektur szkolnych oraz dodatkowo księgozbiór dla dzieci.

Prenumerujemy następujące czasopisma : Cogito, Cztery Kąty, Echo Dnia, Gazeta Starachowicka, Newsweek Polska, Poradnik Domowy, Przekrój, Radostowa, Tygodnik Starachowicki, Zwierciadło.

Biblioteka posiada KSERO

Więcej »

Filia Nr 9

Filia nr 9,
Starachowice ul. Ostrowiecka 127

Filia nr 9 mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Starachowicach – Michałowie.   Wyposażona w księgozbiór dla dorosłych i dzieci, systematycznie wzbogacany o nowości wydawnicze. Duży wybór powieści zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dysponujemy również literaturą popularnonaukową np. z zakresu ogrodnictwa.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej »

Filia Nr 10

Filia nr 10,
Starachowice ul. Prądzyńskiego 2

Filia nr 10 mieści się w budynku szkoły podstawowej nr 13 na osiedlu Południe. Oferuje literaturę piękną, popularnonaukową i naukową dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Na bieżąco uzupełniamy nowości wydawnicze.

Dysponujemy 2 komputerami ze stałym łączem internetowym oraz drukarką.

INTERNET – DRUKARKA

 

 

 

 

Więcej »