»

paź 23 2012

Jan Paweł II Obraz – Słowo – Muzyka

19 października Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach wspólnie z  Parafią Rzymskokatolicką p.w. Wniebowzięcia N.M.P. w Krynkach zorganizowała  wieczór poświęcony Janowi Pawłowi II.  Uczestnicy spotkania wysłuchali ks. Jarosława WojtkunaRektora Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu, który przybliżył sylwetkę ks. Władysława Paciaka. Na wystawę tegoż kapłana – artysty zaprosił zgromadzonych ks. Wojciech Zdon oraz Katarzyna Czernik. Wiersze o Janie Pawle II zaprezentowały : Emila Sokół, Joanna Zakrzewska i Katarzyna Kucharczyk z Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, prowadzonego przez Magdalenę Mroczek.

Spotkanie uświetnił występem wokalnym  br. dr Mariusz Kuskowski ze wspólnoty Braci Chrystusa Cierpiącego.