Archiwum dzienne: Maj 18, 2018

Volumeny, Księgozbiory… – galeria zdjęć

Volumeny, Księgozbiory Bibliotecznej Cory

70 lat istnienia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Starachowicach stało się okazją do zorganizowania Głośnego Czytania Nocą pt. „Volumeny, Księgozbiory Bibliotecznej Cory”. Były wspomnienia i wyrazy uznania dla pracy bibliotekarzy, za które serdecznie dziękujemy. Podczas spotkania zrodził się pomysł na kolejne Głośne Czytanie, podczas którego publiczność wystąpi z wybranymi przez siebie bądź własnymi tekstami.

więcej zdjęć w galeria zdjęć

Tydzień Bibliotek w Plastusiu

XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek za nami. Serdecznie dziękujemy dzieciom i wychowawcom z Przedszkola Miejskiego nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „Małymi Krokami”, Punktu Przedszkolnego „Słoneczko”, Niepublicznego Przedszkola „Kreatywne Nutki”, Szkoły Podstawowej nr 12 w Starachowicach i naszym Kochanym Czytelnikom za wspólne świętowanie. Dzięki Wam to święto nabiera blasku.

Pamiętajcie o nas. Serdecznie zapraszamy.

SmileMagdalena Mroczek