Archiwum dzienne: Kwiecień 10, 2014

kwi 10 2014

,,Kwiecień plecień, bo przeplata…, czyli Plastusiowe przeplatanki”.

Plastusiowe przeplatanki - ,,trochę zimy, trochę lata”, to oczywiście zajęcia literacko-plastyczne, które odbywają się w poniedziałkowe popołudnia w MBP – Filii nr 5 ,,Plastuś”, zlokalizowanej przy ul. Żeromskiego 8.

Plastusiowe przeplatanki w marcu i kwietniu, prezentowały się następująco:

• 24.03.2014  ,,Wiosenne zabawy z Plastusiem – Quilling”  - cykl bajek połączonych z zajęciami plastycznymi.
  • 31.03.2014  ,,Maja, jaka to baja?” - poczytajki dla dzieci, oraz wystawa prac plastycznych o tematyce baśniowej.
  • 07.04.2014  ,,Pisankowo i Palmowo” - zajęcia plastyczne związane ze świętami Wielkanocnymi.
  • 14.04.2014 ,,Pisankowo i Palmowo”- cd.  - zajęcia plastyczne związane ze świętami Wielkanocnymi.

Poniższe zdjęcia przedstawiają prace plastyczne naszych podopiecznych, powstałe na zajęciach  ,,Pisankowo i Palmowo”.