Archiwum dzienne: Marzec 5, 2014

mar 05 2014

Ferie zimowe z Plastusiem

W roku 2014 ferie zimowe w naszym województwie przypadły na pierwszą połowę lutego. W związku z tym Filia nr 5 ,,Plastuś” przygotowała zajęcia plastyczne, które poprowadziły panie Luiza i Magda. Chętnych nie brakowało, a cykl spotkań uwieńczyła wystawa prac plastycznych. Zamieszczone poniżej prace, przedstawiają świat widziany oczami naszych czytelników.

mar 05 2014

Poniedziałkowe popołudnia z Plastusiem

Wedle „Plastusiowej” tradycji naszej placówki, co tydzień w poniedziałkowe popołudnia odbywają się zajęcia literacko – plastyczne dla dzieci i młodzieży, na które serdecznie zapraszamy. Tegoroczny styczniowy „rozkład jazdy” wyglądał następująco:

• 13.01.2014 ,,Zimowe zabawy z Plastusiem – cykl bajek połączonych z zajęciami plastycznymi”
  • 20.01.2014 ,,Dam Ci Babciu i Dziadku serce złote – warsztaty literacko-plastyczne”
  • 27.01.2014 ,,Śniegowe inspiracje – zajęcia plastyczne”

Pozostały miłe wspomnienia oraz liczne pamiątkowe prace plastyczne, choćby takie jak poniższe ,,Śniegowe mandale” .