Archiwum dzienne: Październik 18, 2013

paź 18 2013

Wieczór Starachowicki – promocja książki Józefa Kowalskiego

17 października w hotelu Europa odbył się Wieczór Starachowicki poświęcony promocji książki Józefa Kowalskiego „Zmierzch starachowickiej legendy”. Wśród licznie zgromadzonej publiczności obecni byli m.in. przedstawiciele władz miasta, powiatu, poseł Krzysztof Lipiec oraz prezes wydawnictwa Bellona Bogusław Brodecki. Uczestnicy spotkania usłyszeli fragmenty książki, które przeczytał Andrzej Rojek oraz obejrzeli prezentację multimedialną. Nie zabrakło muzyki w wykonaniu Henryka Bartosika. Spotkanie poprowadziła dyrektor MBP Anna Gębska. Wieczór Starachowicki zorganizowały Towarzystwo Przyjaciół Starachowic i Miejska Biblioteka Publiczna, dzięki wsparciu sponsorów : pani Jolancie Kręckiej oraz firmom : Perfopol, Odlewni Polskich S.A., Gerda, Starpol, Embud III i Hotelu Europa.

więcej na youtube.com

paź 18 2013

„Zmierzch starachowickiej legendy” – galeria zdjęć ze spotkania